
16,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά άκρα κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε ασημί χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Για κουρτνινόβεργα διαμέτρου 1,9εκ. Χρησιμοποιήστε διακοσμητικά άκρα για να στολίσετε το χώρο σας.
| Βάθος: | 12 εκ |
|---|
| Width | 7 cm |
|---|---|
| Depth | 12 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.086 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα