
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (80x230) Grace Grey 50832
93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 153×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόλερ ρυθμιζόμενης σκίασης 140Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ρίγες με μέτρια και blackout διαφάνεια, παρέχοντας τη δυνατότητα ελέγχου της ποσότητας του φωτός που περνάει στον χώρο. Με το τράβηγμα του σχοινιού γίνεται περιστροφή του διπλού ρόλερ για να επιλέγετε εσείς το επίπεδο σκίασης στον χώρο. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Το στόρι είναι σύνολο 140εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 153 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 153 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 2.28 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα, κλασικά παράθυρα, μέρα και νύχτα

Συσκότισης, ύφασμα, κλασικά παράθυρα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα, κλασικά παράθυρα

Συσκότισης, ύφασμα, κλασικά παράθυρα

Συσκότισης, ύφασμα, κλασικά παράθυρα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα




92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα

137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα