
vidaXL Ζέβρα τυφλή Μαύρο Πλάτος υφάσματος 45,9 εκ. Πολυεστέρας
Ύφασμα
Διαστάσεις 93×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόλερ ρυθμιζόμενης σκίασης 80Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ρίγες με χαμηλή και μέτρια διαφάνεια, παρέχοντας τη δυνατότητα ελέγχου της ποσότητας του φωτός που περνάει στον χώρο. Με το τράβηγμα του σχοινιού γίνεται περιστροφή του διπλού ρόλερ για να επιλέγετε εσείς το επίπεδο σκίασης. Τοποθετείται εύκολα είτε στον τοίχο είτε απευθείας στην κάσα του παραθύρου ή της πόρτας, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Το στόρι είναι σύνολο 80εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 93 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 93 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.963 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα