
7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε λευκό ματ χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 240 εκατοστά με διάμετρο 19εκ. Συνδυάστε το με τα άκρα που σας ταιριάζουν και ολοκληρώστε την διακόσμηση του δωματίου σας, τοποθετώντας την κουρτίνα της επιλογής σας. Δεν περιλαμβάνει στηρίγματα και υλικά τοποθέτησης.
| Βάθος: | 2 εκ |
|---|
| Width | 240 cm |
|---|---|
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.571 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




























Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα