
8,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά άκρα κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε μαύρο χρώμα, με χρυσές λεπτομέρειες και μίνιμαλ σχέδιο από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Για κουρτνινόβεργα διαμέτρου 1,9εκ. Χρησιμοποιήστε διακοσμητικά άκρα για να στολίσετε το χώρο σας.
| Βάθος: | 4 εκ |
|---|
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.145 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα