
Πατάκι μπάνιου tufté, από βαμβάκι, 1100 γρ., BALTO
Χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε λευκό χρώμα και ζακάρ λεπτομέρειες από την εταιρεία Down Town. Είναι πετσετέ, με σύνθεση από 70% bamboo-30% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και απορροφητικότητα. Ιδανικό για να προστατεύσει το μπάνιο σας από τυχόν νερά.
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι, Ύφασμα απο μπαμπού |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Bamboo - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Χαλιά μπάνιου, βαμβάκι

Βαμβάκι

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

5×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ



40×60 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα