
Κρεμάστρα Τοίχου Ραττάν 10 Θέσεων (82.5x3.5x20.7) A-S Wood 179473
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα τοίχου από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο πεύκου σε φυσική απόχρωση με μαύρα γαντζάκια. Τοποθετείται στον τοίχο με βίδες. Μπορείτε να την τοποθετήσετε σε έναν κενό τοίχο για να κρεμάτε τα πανωφόρια ή για να διακοσμήσετε τον χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο





Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, ξύλο

Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×35 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
20×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×66 εκ
Σε απόθεμα

Καρυδιά


Ξύλο
Σε απόθεμα
9×10 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο

Ξύλο



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα