
15,67 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό Neon Led φωτιστικό με τη φράση Hello. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό και σιλικόνη και έχει γαλάζιο φωτισμό. Διαθέτει διακόπτη On/Off και λειτουργεί με καλώδιο USB, το οποίο συμπεριλαμβάνεται. Ιδανικό για να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.315 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Πλαστικό
Σε απόθεμα








230V
Σε απόθεμα



24V
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

24V
Σε απόθεμα


Τοίχου
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα