
Σκαμπό Με Αποθηκευτικό Χώρο (38x38x38) A-S Soana Khaki 214227C
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 3×35×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό με μοντέρνο σχεδιασμό σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από chenille ύφασμα και ξύλο πεύκου. Η εσωτερική γέμιση είναι από αφρό πολυουρεθάνης. Ιδανικό σκαμπό που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 3 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
40×36×36 εκ
Σε απόθεμα

8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
40×120×47 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
26×124×45 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα