
Ορντεβιέρα Σερβιρίσματος 2 Θέσεων (27.5x10x7.5) K-M 210001250
Κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ με μοντέρνο σχεδιασμό και ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανική για να δώσει μοναδικό στυλ στην διακόσμηση της κουζίνας, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου επιλέξετε να την τοποθετήσετε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.17 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα