
194 €
Διαστάσεις 9×24×43 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κονσόλα εισόδου σε λευκό χρώμα. Διαθέτει αποθηκευτικό χώρο για να διατηρείτε τα πράγματά σας τακτοποιημένα και οργανωμένα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 43 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 24 cm |
|---|---|
| Depth | 43 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 9.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο,MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |










55×180×40 εκ, μοντέρνο, διάμετρος























Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα