
Βάζο ArteLibre Μαύρο Κεραμικό 15.5x10x17.5cm
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό και μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετηθεί και να διακοσμήσει την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.164 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα



Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα