
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου SAFETY & COMFORT EGLO MONSELICE 97256 Λευκή
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia με στρογγυλό σχήμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP64 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Σε μίνιμαλ στυλ είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Τύπος ντουί: 1xG9 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια φώτα, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα


Κρεμόμενα φώτα, 230V, μέταλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα






Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα


230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα