
Κουβέρτα Fleece Μονή (160x220) Silk Fashion Braid Λιλά
40×33 εκ, βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις υπέρδιπλη από την εταιρεία Silk Fashion σε λιλά χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα βάρους 280gsm που την καθιστά ιδιαίτερα απαλή. Κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Υλικό | Βαμβάκι, Fleece |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λιλά |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

40×33 εκ, βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ
Σε απόθεμα

27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


42×32 εκ, συνθετική γούνα, μονόχρομος
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
57×50 εκ, συνθετική γούνα, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, μονόχρομος, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

33×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα