
Κουβέρτα Fleece Υπέρδιπλη (220x240) Silk Fashion Braid Λιλά
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις μονή από την εταιρεία Silk Fashion σε λιλά χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα βάρους 280gsm που την καθιστά ιδιαίτερα απαλή. Κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Fleece |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λιλά |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
130×170 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ
Σε απόθεμα

27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, συνθετική γούνα, μονόχρομος
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
57×50 εκ, συνθετική γούνα, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, μονόχρομος, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47×33 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

33×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
42×32 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα