
29 €
Διαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου από την εταιρεία San Lorentzo με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κοκοφοίνικα και διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα από PVC. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Κοκοφοίνικας |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |



40×70 εκ
Σε απόθεμα


40×60 εκ
Σε απόθεμα








40×60 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα





40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ, λάστιχο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

