
Ράφι Οργάνωσης Για Μπαχαρικά (31x45.5x6) Estia Bamboo 02-31459
Ράφια, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κεραμικές κούπες σε 4 αποχρώσεις με χωρητικότητα 260ml. Διαθέτουν μεταλλικό σταντ με καλαθάκι για να τοποθετήσετε τις κάψουλες καφέ ή ότι άλλο θέλετε.
| Είδος | Διοργανωτές μαγειρικών σκευών |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 1.53 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ράφια, ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, μέταλο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ράφια, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα