
Κουβέρτα Πικέ Μονή (160x240) Kentia Loft Alima
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις για το λίκνο ή την αγκαλιά, μαζί με κουκλάκι από την εταιρεία Dimcol σε γκρι χρώμα. Το λούτρινο έχει σχήμα ελέφαντα. Είναι κατασκευασμένα από 100% polyester coral fleece που προσφέρουν πολύ μαλακή και απαλή υφή. Ιδανική κουβερτούλα για τους φθινοπωρινούς και χειμερινούς μήνες. Το λούτρινο και η κουβερτούλα είναι ελεγμένα για επιβλαβείς ουσίες με το αναγνωρισμένο παγκοσμίως πιστοποιητικό, OEKO TEX® Standard 100 και έχουν κατασκευαστεί σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά πρότυπα υγείας, ασφάλειας και προστασίας του περιβάλλοντος σύμφωνα με την πιστοποίηση CE.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα