
LED λαμπάκια σε σειρά Metal leaves-Xalkino-Με χρονοδιακόπτη (10) τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κολοκύθα με φωτάκια Led της εταιρείας Eurolamp. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί σε πορτοκαλί χρώμα και έχει 10 mini Led λαμπάκια με λευκό θερμό φωτισμό. Eίναι ιδανική για να στολίσει όλους τους χώρους του σπιτιού. Έχει βαθμό στεγανότητας IP20 που τη καθιστά κατάλληλη μόνο για εσωτερικούς χώρους. Λειτουργεί με 3 μπαταρίες AΑ (δεν περιλαμβάνονται). Διαθέτει ενσωματωμένες πλακέτες Led, λευκού θερμού φωτός.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί,Χάλκινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Διακοσμητικά λαμπάκια
Σε απόθεμα
Διακοσμητικά λαμπάκια
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Διακοσμητικά λαμπάκια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V, RGB
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Διακοσμητικά λαμπάκια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
RGB
Σε απόθεμα




12V
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα