
vidaXL Καθρέφτης Τοίχου Οβάλ Μαύρος 100x45 εκ.
Οβάλ, με πλαίσιο
Διαστάσεις 81×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την εταιρεία Espiel σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από σίδερο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 81 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 81 cm |
| Total weight | 5.29 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Οβάλ, με πλαίσιο


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, οβάλ

Μοντέρνο, ορθογώνια, ξύλο


61×31 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Χωρίς πλαίσιο


120×40 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


51×36 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



59×49 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Ξύλο






Ξύλο

120×40 εκ, μοντέρνο, οβάλ


Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα