
98 €
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου της εταιρείας Espiel σε λευκό-βεραμάν χρώμα με έθνικ ύφος. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από ψάθα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να χαρίσετε μοναδικό χαρακτήρα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 1 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


59×29 εκ
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα

79×53 εκ
Σε απόθεμα





60×85 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×81 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




62×54 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα