
17,2 €21,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε τερακότα χρώμα και σχήμα πολεμιστή. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |




Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα











Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα