
Κεραμικό διακοσμητικό Υ20,5 εκ., Pieta
Κεραμικό, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε εκρού χρώμα με φιγούρα ανθρώπου στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από polyresin. Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα