
Σκαμπό (Φ32x41) Espiel Καφέ VOP112
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό από την εταιρεία Espiel σε καφέ χρώμα. Διαθέτει ποδαράκια από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Το κάθισμα είναι από 100% βαμβάκι. Χρησιμοποιήστε σκαμπό για να δημιουργήσετε επιπλέον καθίσματα για τους καλεσμένους σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, ρατάν
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα











81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα