
23,99 €
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Inaya 204020
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μπλε λεπτομέρεια και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, ψάθα, άτυπη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Οβάλ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα


Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα





Οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα