
Μαξιλαροθήκη από βαμβακερό περκάλι, 200 κλωστές, Isoline
Βαμβάκι
Διαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Gofis Home σε γκρι αποχρώσεις με μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη 100% polyester με απαλή υφή. Διαθέτει φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Βαμβάκι

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες, λουλούδια

Βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι, ρίγες


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι

42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Ρέτρο, ορθογώνιος, με φερμουάρ


Βαμβάκι, ρίγες, λουλούδια

45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, βαμβάκι, ρίγες

40×40 εκ, με φερμουάρ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα