
Αντιολισθητικό Πατάκι Ντουζιέρας (51x51) Viopros Άντυ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε λευκό χρώμα με ανάγλυφο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester βάρους 2200gsm και με αντιολισθητική πίσω πλευρά. Χρησιμοποιήστε ταπέτο μπάνιου για να ομορφύνετε τον χώρο και να τον προστατέψετε από τα νερά.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.03 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




59×52 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
5×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
7×7 εκ, πολυεστέρας, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

7×7 εκ, χαλιά μπάνιου, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα