
Πετσέτες Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Guy Laroche Tissus Beige
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ποτηρόπανα για την κουζίνα από την εταιρεία Palamaiki με ζακάρ σχέδιο. Είναι φροτέ, κατασκευασμένα από 90% βαμβάκι και 10% polyester βάρους 450 γραμ./τ.μ. Το σετ περιλαμβάνει 4 διαφορετικά χρώματα. Ιδανικές πετσέτες για καθημερινή χρήση στην κουζίνα.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 34 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Ροζ,Πολύχρωμο |
| Material | 90% Βαμβάκι 10% Polyester |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα