
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 4τμχ) K-M AWR410680
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπάλες 3 τεμαχίων σε κόκκινο-λευκό χρώμα. Έχουν διάμετρο 10εκ. και είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό με υφασμάτινη επένδυση. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση στο δέντρο σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 0.088 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα







120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα