
10 €
Χιονόμπαλα Μονόκερος A-S Unicorn Snow Ball 158570
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό Καρυοθραύστης κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό και ύφασμα. Σε λευκό-ασημί χρώμα με μπεζ-μαύρες-μπλε λεπτομέρειες Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή το τραπεζάκι του σαλονιού για να δώσετε γιορτινή διάθεση στον χώρο σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 61 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 0.855 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Χιονάνθρωπος



Ξύλο



Πλαστικό
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα





Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξωτικό





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα