
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Anna Riska Des 1300 Red
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 110×36 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα βελουτέ για την κούνια του μωρού σε γκρι χρώμα της εταιρείας Guy Laroche. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester που την καθιστά πολύ απαλή και ζεστή. Ιδανική για τους φθινωπορινούς και χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 110 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 36 εκ |
| Υλικό | Μικρό βελούδο |
|---|---|
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 46 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
25×33 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
170×250 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
230×250 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα