
Παιδική Μαξιλαροθήκη (50x70) Dimcol Princess 389 White-Lila
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική μαξιλαροθήκη φάκελος της εταιρείας Dimcol σε λευκό φόντο με μωβ λεπτομέρειες και πριγκίπισσες στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 70% βαμβάκι και 30% polyester, 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λιλά |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×8 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

50×70 εκ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα