
Χριστουγεννιάτικο Κηροπήγιο (Φ20) Edelman Red 1151835
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο κηροπήγιο κατασκευασμένο από γυαλί σε πράσινο χρώμα, με χρυσές λεπτομέρειες από την εταιρεία Edelman. Έχει θέση για 3 κεριά. Συνδυάστε το με χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά, τραπεζομάντηλα, καρέ κ.α. για να ολοκληρώσετε την χριστουγεννιάτικη διακόσμηση του σπιτιού σας και να δημιουργήσετε μία μοναδική εορταστική ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Γυαλί
Σε απόθεμα













Κεραμικό
Σε απόθεμα














Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα