
21,28 €
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x28) A-S Globe Pink 195839A
Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούκλα από την εταιρεία Lilliputiens. Η Stella έχει πορτοκαλί μαλλιά και πολύχρωμα ρούχα. Είναι κατασκευασμένη από βαμβάκι και πολυεστέρα. Αυτή η κούκλα διεγείρει τη φαντασία και τις κινητικές δεξιότητες του παιδιού σας. Κατάλληλη από 2+ ετών. Συσκευασία κουτί δώρου.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Lilliputiens |

Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Λούτρινα αρκουδάκια, για κορίτσια, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα