
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Reve Καφέ,Γκρι
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γκρι χρώμα, με εκρού λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Το ύφασμα είναι από 80% βαμβάκι, 20% chenille που την καθιστά ανθεκτική. Ταιριάξτε την με τα ριχτάρια του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα20×20 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα