
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Planet Grey
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Rythmos. Το ύφασμα είναι από 50% chenille, 25% βαμβάκι και 25% polyester που την καθιστά ανθεκτική. Ταιριάξτε την με τα ριχτάρια του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν, λουλούδια

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν, λουλούδια

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα