
Κουβέρτα Πικέ Κούνιας (120x150) Rythmos Bye Bye Pink
37×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική πικέ κουβέρτα για την κούνια του μωρού σας από την εταιρεία Rythmos. Έχει λευκό χρώμα, κεντητό σχέδιο με ζωάκι με γαλάζιες λεπτομέρειες. Σύνθεση από 100% βαμβακερό ύφασμα. Ιδανική κουβέρτα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

37×28 εκ
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι




Βαμβάκι
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

46×36 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
