
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Apertius Beige
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γκρι χρώμα, με εκρού λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Το ύφασμα είναι από 50% chenille, 25% βαμβάκι και 25% polyester που την καθιστά ανθεκτική. Ταιριάξτε την με τα ριχτάρια του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Chenille |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι, πουά
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν, λουλούδια

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα