
Κουβέρτα Fleece Μονή (160x220) Dimcol Solid 07 Olive
Fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα καναπέ από την εταιρεία Nef-Nef σε μπεζ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένη από συνθετική γούνα 100% polyester με βάρος 580gsm που προσομοιάζει την μαλακή γούνα κουνελιού. Προσφέρει μοναδική απαλότητα και ζεστασιά και την κάνει ιδανική για τους χειμερινούς μήνες. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν διακοσμητικό ριχτάρι για τον καναπέ σας.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υλικό | Συνθετική γούνα |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.55 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Γούνινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Fleece
Σε απόθεμα

42×32 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, καπιτονέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

130×170 εκ, καπιτονέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×33 εκ, fleece, λουλούδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

110×36 εκ, μικρό βελούδο, μονόχρομος
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρίγες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα