
Σεντόνια Μονά (Σετ 3τμχ) Dimcol Cars 773
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό σεντόνι και μαξιλαροθήκη σετ σε κόκκινο χρώμα με σχέδιο τον ήρωα της Disney Lightning McQueen από την ταινία Cars από την εταιρεία Dimcol. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 144 κλωστών. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Disney |

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι

Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Για αγόρια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα