
Σαλιάρες Σιλικόνης 4+ Μηνών (21.8x3.2x30.5) & Κουτάλι Σετ 3τμχ Bbluv B0183-L Lime/Grey
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά φαγητού σε ροζ χρώμα με σχέδιο πεταλουδίτσα. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη χωρίς BPA. Διαθέτει θήκη για να πέφτουν τα τρόφιμα την ώρα του φαγητού, αποτρέποντας την πτώση τους στο πάτωμα, αφήνοντάς σας να απολαύσετε το γεύμα σας με το μικρό σας. Είναι αντιολισθητικό και πλένεται εύκολα στο πλυντήριο πιάτων. Ιδανικό για μικρά παιδιά που μαθαίνουν να τρώνε μόνα τους. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Ποικιλία | Σουπλά |
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.233 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά πιάτα, πλαστίκο

Παιδικά πιάτα, πλαστίκο, πλάτος



Από σιλικόνη


Παιδικά κούπες, πλαστίκο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά πιάτα, πλαστίκο


Παιδικά σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστίκο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα




Πορσελάνη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
