Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Βρεφικές Πετσέτες (Σετ 2τμχ) Baby Oliver 46-6760/410-1
Διαστάσεις 29×27 εκ
Ιστορικό τιμών
- 25/5/2026 - 35 €
- 11/6/2025 - 35 €
Περιγραφή προϊόντος
Βρεφικές πετσέτες για το μπάνιο του μωρού από την εταιρεία Baby Oliver. Έχουν μπεζ χρώμα και διαθέτουν λευκή φάσα με ζωάκια στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι βάρους 450gsm. Συσκευασία κουτί. Ελληνικής ραφής.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
Προδιαγραφές
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Baby Oliver |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
19,92 €
Γωνιακή Ραφιέρα Οργάνωσης Κουζίνας F-V Kitchen Shelf 111123
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
34,99 €
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033B01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
26,99 €
Καπάκι Λεκάνης (45.5x37.5) L-C Strata Chene 1802065
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
9,36 €
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Etamine White 120943Z
41×27 εκ
Σε απόθεμα




























