
Πλατώ Σερβιρίσματος (Σετ 4τμχ) Estia 07-24086
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ - πιατέλες σερβιρίσματος από την εταιρεία εstia σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένες από σχιστόλιθο. Ιδανικά πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Ποικιλία | Πιατέλες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.04 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πέτρινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Τετράγωνη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
