
Σύνθεση τηλεόρασης Ursula Megapap χρώμα καρυδί - μαύρο 184,5x34x45εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×198×49 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κονσόλα για την τηλεόραση με μοντέρνο σχεδιασμό. Οι αποθηκευτικοί της χώροι σας διευκολύνουν να τακτοποιήσετε τα πράγματά σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως έπιπλο για βιβλία, διακοσμητικά ή άλλα αντικείμενα, προσφέροντας ευελιξία στη χρήση. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 198 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 49 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 198 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 38 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Γυαλιστερό, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ρουστίκ , βιομηχανικό

55×180×44 εκ, με πόδια, καρυδιά

Μοντέρνο, ξύλο

Με πόδια, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με πόδια, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό

Μοντέρνο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα