
Τραπεζαρία Καπνιστή Δρυς 180x90x76 εκ. Επεξεργασμένο Ξύλο
Ξύλο, ξύλο
Παράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 10×172×103 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τραπέζι για την τραπεζαρία σε φυσική απόχρωση ξύλου. Έχει μοντέρνο σχεδιασμό και είναι ιδανικό να διακοσμήσει κάθε σπίτι, καθώς ταιριάζει με όλα τα είδη διακόσμησης. Ιδανικό για τα καθημερινά σας γεύματα αλλά και για ξεχωριστές περιστάσεις ή επίσημες συγκεντρώσεις. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 172 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 103 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 172 cm, 172 cm, 172 cm, 172 cm |
| Depth | 103 cm, 103 cm, 103 cm, 103 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 48 kg, 48 kg, 48 kg, 48 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Γυαλιστερό, ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο

Οβάλ

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Τετράγωνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα