
Διακοσμητικό Μαξιλάρι Ανθρακί PELUS TOP 25x25x25
25×25 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με μοντέρνο ύφος, για να ανανεώσετε την αισθητική του σπιτιού σας. Η μπροστινή πλευρά έχει μοντέρνο σχέδιο σε ανθρακί και εκρού χρώμα, ενώ η πίσω είναι εκρού. Είναι κατασκευασμένο από polyester και βαμβάκι, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος του μαξιλαριού με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 41 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

25×25 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο

45×45 εκ
Σε απόθεμα



45×45 εκ
Σε απόθεμα




45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διακοσμητικό, ορθογώνιο, κλασικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα


45×45 εκ
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα




45×45 εκ
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα