Σας προτείνουμε
Επιτραπέζιο Φωτιστικό Επαναφορτιζόμενο LED Zambelis E398 White
Ιστορικό τιμών
- 28/5/2026 - 41,11 €
- 11/6/2025 - 41,11 €
Περιγραφή προϊόντος
Επαναφορτιζόμενο πορτατίφ από την εταιρεία Zambelis με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε λευκό χρώμα. Έχει βαθμό στεγανότητας IP44, που το καθιστά κατάλληλο για τοποθέτηση και σε εξωτερικό χώρο. Έχει την δυνατότητα αυξομείωσης του φωτισμού, με ένταση 10%, 50% και 100%. Φορτίζει στη βάση του με το καλώδιο USB που περιλαμβάνεται. Διαθέτει ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 2W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 168Lm. Μπορείτε να το τοποθετήσετε σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε ακόμα και στον κήπο ή την βεράντα σας και είναι εξαιρετική επιλογή για επαγγελματικούς χώρους & εστιατόρια. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής. Τάση: 220-240Volt.
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Height | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Total weight | 0.8 kg, 0.8 kg, 0.8 kg, 0.8 kg |
| Κατασκευαστής | Zambelis Lights |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED RL Trail Black R64492132
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 55cm Ravelia Sole Beige
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα






























