
Πορτατίφ Γραφείου Eglo Σειράς FOX 92873, Led, 200lm, Μαύρο
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πορτατίφ κομοδίνου της εταιρείας Zambelis σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από γκρι λευκό οπάλ γυαλί με μεταλλικές λεπτομέρειες σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 23 Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2461Lm. Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |

LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Για το γραφείο, πλαστικό

Με διακόπτη, γυαλί

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα