
Φλυτζάνια Καφέ 170ml Με Σταντ (Σετ 4τμχ) S-D Arya 188832
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μπεζ χρώμα με εκρού λαβή. Χωρητικότητας 580ml. Ιδανική για να απολαύσετε οποιοδήποτε ζεστό ρόφημα ή καφέ. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.47 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μικρά έως 250μλ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα