
Σετ 4 βαθιά πιάτα από πορσελάνη, Hirene
Σετ, 4, πορσελάνη
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού κατασκευασμένο από πορσελάνη σε λευκό χρώμα. Ιδανικό πιάτο για το φαγητό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 5.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, 4, πορσελάνη

Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, πορσελάνη

Σετ, 4, κεραμικό




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα